WWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWE

Dobro dosli na forum Americkog rvanja
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koji su vam omiljeni filmovi...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
John Cena
wwe champ and Admin
wwe champ and Admin
John Cena


Broj poruka : 132
Datum upisa : 12.02.2008

Koji su vam omiljeni filmovi... Empty
PočaljiNaslov: Koji su vam omiljeni filmovi...   Koji su vam omiljeni filmovi... Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 1:56 pm

Evo ovde postavljajte filmove koji su vam se svideli, koje zelite da preoporucite...
Nazad na vrh Ići dole
https://keceri.catsboard.com
ALeXa_013
polako upoznajes wwe
polako upoznajes wwe
ALeXa_013


Broj poruka : 6
Godina : 31
Lokacija : U Ringu :PPP
Datum upisa : 25.02.2008

Koji su vam omiljeni filmovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji su vam omiljeni filmovi...   Koji su vam omiljeni filmovi... Icon_minitimePet Feb 29, 2008 5:45 pm

Posto ja ne mogu nigde drugde da postujem osim u mojoj oblasti a to je film
moram ovde da kuckam Smile)) Dobijacete jos informacija od mene Smile

Ovako.... Za sve filmadzije imaju VELIKI izbor od mene poredjene po sledecim redovima:

1. KOMEDIJE
Od komedija preporucujem filmove: Mali Niki (Little Nicky), Nacionalna Bezbednost (Nacional Security), Divlji u Sedlu (Wild Hogs), HSM (High School Musical 1,2 - Komedija/ljubavna/mjuzikl), Napaljeni Ulicari (Ne znam prevod Smile), HOME ALONE - 1,2,3 (4 deo je govno a i 3 je onako...)....

2. HORORI
Posto ne gledam mnogo horore preporucujem neke dobre: KOCKA - Sve delove, death.com, SCREAM - sve, Noc Vestica, Epidemija, Valentines Day, Brod Duhova, Freddy vs Jason, Freddy Kruger - ulica Brestova......

3. AVANTURE
Od avantura preporucujem ono sto ste svi vec najverovatnije gledali: Lord Of The Rings - Sve, Harry Potter - Sve.... Ostala su govno ili sam zaboravio Smile))

4. AKCIJE
Akcije isto ne gledam mnogo... Ali evo neki: Matrix 1,2 (3. sranje), Opsada Alkatraza, Mission Impossible - svi su ok.... Hmmm ne znam jos... dodavacu Very Happy

5. SCIENCE FICTION
Od ovog zanra gledam malo... evo za one koji vole: AI, Momentum (Tako nesto Smile), Matrix (ima i pod AKCIJE - 1,2).... Kao sto rekoh ne gledam, ali preporucujem ovaj 1. AI (Vestacka Inteligencija je prevod) Mnogo je dobar Smile

6. ANIMIRANI
The Simpsons Movie, Preko Ograde, Ledeno Doba, Madagaskar, The Bee Story... Very Happy

*Mislim da DRAME i TRILERE niko od vas ne gleda a ni ja tako da necu da stavljam Smile Sorry Smile))
Veci izbor imacete kasnije malo Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tv-pik.co.cc
John_cena_is_my_love
wwe superstar
wwe superstar
John_cena_is_my_love


Broj poruka : 10
Datum upisa : 21.02.2008

Koji su vam omiljeni filmovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji su vam omiljeni filmovi...   Koji su vam omiljeni filmovi... Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 7:26 am

Jedni od boljix filmowa[po meni]:
High School Musical 1,2
Pirati sa Kariba 2
John Tucker must die
Crossroads
Kad porastem bicju Kengur
Mi nismo andjeli 1,2
Mrak Film 1,2,3
Munje
ne pada mi nishta wishe na pamet
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji su vam omiljeni filmovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji su vam omiljeni filmovi...   Koji su vam omiljeni filmovi... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji su vam omiljeni filmovi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi filmovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WWE :: Zabava :: Film-
Skoči na: